Перейти до основного вмісту

Творчі хвилинки для кожної дитинки

НАБЛИЖАЮТЬСЯ НОВОРІЧНІ СВЯТА. ВИГОТОВЛЯЄМО З ДІТЬМИ НОВОРІЧНІ ПРИКРАСИ.    ( декілька ідей для вас)










Дерево -книжка " Пори року"

Вогняний язик Змія Горинича


Вчимо таблицю множення цікаво!( виготовте з дитиною цю навчальну гру)





Весела перерва
Перерва найулюбленіший час школярів. Час для відпочинку, розваг, спілкування з друзями , час для ігр. Надзвичайно цікавим заняттям для моїх школярів стала гра виготовлена власноруч. Звичайна картонна коробка перетворилась на захопливу гру , якій діти дали назву " Сафарі". Ось погляньте що у нас вийшло.
























На уроці трудового навчання виготовляємо 
ВЕДМЕДИКА з бантиком




Пасхальна коробочка " Курчатко"
 Незабаром найдивовижніше свято усіх християн - Воскресіння Господнє. Усі ми зберемося у храмі на святій літургії, освятимо свої пасочки, писаночки та інші дари Господні. Будемо святкувати у колі сім'ї та провідувати своїх рідних, несучи їм звістку про Христове воскресіння. Ідучи в гості, обов'язково візьмемо у дарунок писанку, а дарувати її буде зручно ось у такій коробочці . Таку коробочку із задоволенням  зроблять малюки.
 Матеріали необхідні для роботи:
- картон жовтого кольору
- двохсторонній папір червоного, жовтогарячого, зеленого кольорів
- чорний флмастер або маркер
- ножиці
- клей
- стрічка
- вирізані квіточки
 На жовтий картон розміру А4 перемальовуємо схему коробочки.
 Вирізаєм і отримуємо такі деталі

 - На невеликих клаптиках жовтого  картону малюємо два крильця і вирізаємо їх.
- З білого паперу вирізаємо два овали і чорним фломастером малюємо зрачки( це будуть оченята)
- з червоного паперу вирізаємо дзьобик
- з жовтогарячого паперу вирізаємо 2 смужки шириною 1 см, по всій довжині листка.Полоски розрізати на 4 частини.( виходить 8 полосок по 7см.в довжину і 1 см в ширину) Кожну полосочку розрізаємо вздовж наполовину , недорізаючи до кінця. За допомогою ножиць завернути всі полосочки. Це буде чубчик нашого курчатка.
- З зеленого листа паперу вирізати смужку шириною 5 см а довжиною 28 см. Наразати її дрібними смужечками, недорізаючи до кінця.Підкрутити за допомогою ножиць ( це буде травичка)

 Загинаємо нашу коробочку, як показано на фото. Вгорі пробити дироколом дірочки.
 - Склеюємо коробочку.
- Приклеюємо  очі, дзьобик, чубчик, травичку.( травичку приклеюємо навкруги коробочки)

 Тепер кладемо в середину наші даруночки: писанку цукерочки:)




Прикрашаємо травичку квіточками.

І зав'язуємо красивий бант!

Ось така краса у нас вийшла!















Ось що вийшло у нас:)




Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

НЕЗАБУДЬКА ПАМ'ЯТІ

Квітка незабудька – не забудь про Голодомор в Україні Ми заохочуємо всіх  вшанувати пам'ять жертв Голодомору 32 – 33 років – геноцид українського народу – використовуючи квітку незабудьку. Квітка незабудька Квітка незабудька з паперу – значок пам'яті Голодомору Під час тематичного дня вшановування пам'яті жертв Голодомору 32 – 33 років змайструй з дітьми паперові незабудьки. Ми, вихователі та вчителі, які працюють за принципами « Лицем до дитини », пропонуємо, щоб кожна дитина змайстрували 4 – 5 паперових незабудьок. Кожен учень нехай: одну паперову незабудьку прикріпить собі, другу – понесе додому, третю – прикріпить на шкільне « Панно пам'яті про Голодомор », четверту та п'яту – подарує знайомим. Рекомендуємо квітки незабудьки майструвати з цупкого синього та жовтого паперів. Якщо нема цупкого, – будь який папір або тканина, інший природний чи синтетичний матеріал підійдуть для виготовлення незабудьки – пам'яті. Квітка незабудька – опис Н

Колядує вся родина, колядує за столом...

22 грудня  в стінах нашої школи відбулось свято Різдвяної коляди для учнів 1-2 класів. Дітки , разом з батьками, поринули у неймовірну атмосферу Різдва. На святі лунали колядки, діти смакували кутею, пампухами, узваром, фруктами, та іншими смаколиками. А також усі мали можливість поринути у добру казку  під назвою " Вечори на хуторі поблизу Диканьки", яку для малечі презентували учні 8-10 класів. Такі родинні свята об'єднують усю шкільну родину,несуть теплоту і доброту у наші серця, розпалюють віру людей у те ,що новонароджений Христос принесе мир в нашу країну, злагоду в родини, благословить нас усіх на щасливе майбуття.
- Що нині за днина , що нині за свято Що сюди зібралось так людей  багато? - Знаю, що за днина, знаю що за свято. То прийшли всі люди Бога прославляти, Про святого Миколая у цей день згадати. 17 грудня разом з своїми вихованцями( учнями 2-Б класу) ми підготували святкове дійство до Дня святого Миколая. Дітки у віршах, піснях, сценках, танцювальних номерах славили святого Миколая Чудотворця ( і з нетерпінням чекали найчарівнвішої ночі здійснення їх мрій)