Перейти до основного вмісту

Олімпійський тиждень

В рамках проведення Олімпійського тижня в школі ,4-А і 4_Б класи ( вч. фізичної культури Радзік Н.В, Затхей Н.І., та Шпук Т.М.)  провели змагання з гри , яку діти ( та й дорослі) бачили вперше в своєму житті - Боча. Боча-це гра з м'ячем, різновид боул-спорту Найпоширеніша гра в Італії, частково у Європі . В Україні з'явилась нещодавно .
  Боча — спортивна гра з м’ячем на точність. Її унікальність у тому, що у ній можуть одночасно бути задіяні люди з різними фізичними можливостями, а тренуватися можна, і в приміщенні, і на відкритому повітрі. Все, що потрібно — тверда рівна поверхня, м'ячі і бажання. 
 Щоб провести турнір з Боча, до нашої школи завітав чемпіон України з даного виду спорту ( наш односельчанин) Іван Мельник
Діти з неймовірним захопленням грали у цю гру. Та  що там діти, як вчителі і директор школи із запалом змагались у вправності, влучності )) Що й казати, гра Боча стала для нас справжнім відкриттям! Даний вид спорту відноситься до переліку параолімпійських ігор. Сподіваємось, що в 2020 р. ( коли Україна буде брати участь в параолімпійських іграх з Бочі ) саме Іван Мельник  захищатиме честь держави!



















Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

- Що нині за днина , що нині за свято Що сюди зібралось так людей  багато? - Знаю, що за днина, знаю що за свято. То прийшли всі люди Бога прославляти, Про святого Миколая у цей день згадати. 17 грудня разом з своїми вихованцями( учнями 2-Б класу) ми підготували святкове дійство до Дня святого Миколая. Дітки у віршах, піснях, сценках, танцювальних номерах славили святого Миколая Чудотворця ( і з нетерпінням чекали найчарівнвішої ночі здійснення їх мрій)

Місячник бібліотек. Виготовлення та презентація лепбука « Моя Україна»

НЕЗАБУДЬКА ПАМ'ЯТІ

Квітка незабудька – не забудь про Голодомор в Україні Ми заохочуємо всіх  вшанувати пам'ять жертв Голодомору 32 – 33 років – геноцид українського народу – використовуючи квітку незабудьку. Квітка незабудька Квітка незабудька з паперу – значок пам'яті Голодомору Під час тематичного дня вшановування пам'яті жертв Голодомору 32 – 33 років змайструй з дітьми паперові незабудьки. Ми, вихователі та вчителі, які працюють за принципами « Лицем до дитини », пропонуємо, щоб кожна дитина змайстрували 4 – 5 паперових незабудьок. Кожен учень нехай: одну паперову незабудьку прикріпить собі, другу – понесе додому, третю – прикріпить на шкільне « Панно пам'яті про Голодомор », четверту та п'яту – подарує знайомим. Рекомендуємо квітки незабудьки майструвати з цупкого синього та жовтого паперів. Якщо нема цупкого, – будь який папір або тканина, інший природний чи синтетичний матеріал підійдуть для виготовлення незабудьки – пам'яті. Квітка незабудька – опис Н...