Перейти до основного вмісту

" Прощавай , Букварику"


  Букварик - це розумна книжка,
 Друг і порадник школяра.
 Його шанує й дуже любить
 Уся весела дітвора.
 Усі зібрались в рідній школі,
 Бо нині свято Букваря
 Всім трішки сумно, трішки шкода,-
 прощання надійшла пора.


20 травня незвичайний день для учнів 1-Б класу. Адже в цей день вони попрощались з першою своєю книжкою –  Букварем.Свято було наповнене казковою атмосферою. Усі глядачі поринули у казку, героями якої були учні 1- Б класу.  Маленькі школярі вирушили у незвичайну подорож,щоб повернути усі літери Букварю, який мав навчити жителів одного королівства грамоти. Адже царівна цього королівства видала указ, який знищив всю науку враз( про що потім дуже пожаліла) Першокласники зустілись із лісовою царівною Мавкою, бабою Ягою з Бабенятами, Русалонькою,царівною Несміяною, та дивовижними створіннями- Двійкою, Лінню, Помилкою. Подолавши усі труднощі малюки повернули усі букви Букварю і  грамотність у королівство.









Двійка, Лінь та Помилка заманюють дітей у своє королівство.( учасники учні 5 класу)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

- Що нині за днина , що нині за свято Що сюди зібралось так людей  багато? - Знаю, що за днина, знаю що за свято. То прийшли всі люди Бога прославляти, Про святого Миколая у цей день згадати. 17 грудня разом з своїми вихованцями( учнями 2-Б класу) ми підготували святкове дійство до Дня святого Миколая. Дітки у віршах, піснях, сценках, танцювальних номерах славили святого Миколая Чудотворця ( і з нетерпінням чекали найчарівнвішої ночі здійснення їх мрій)

Місячник бібліотек. Виготовлення та презентація лепбука « Моя Україна»

НЕЗАБУДЬКА ПАМ'ЯТІ

Квітка незабудька – не забудь про Голодомор в Україні Ми заохочуємо всіх  вшанувати пам'ять жертв Голодомору 32 – 33 років – геноцид українського народу – використовуючи квітку незабудьку. Квітка незабудька Квітка незабудька з паперу – значок пам'яті Голодомору Під час тематичного дня вшановування пам'яті жертв Голодомору 32 – 33 років змайструй з дітьми паперові незабудьки. Ми, вихователі та вчителі, які працюють за принципами « Лицем до дитини », пропонуємо, щоб кожна дитина змайстрували 4 – 5 паперових незабудьок. Кожен учень нехай: одну паперову незабудьку прикріпить собі, другу – понесе додому, третю – прикріпить на шкільне « Панно пам'яті про Голодомор », четверту та п'яту – подарує знайомим. Рекомендуємо квітки незабудьки майструвати з цупкого синього та жовтого паперів. Якщо нема цупкого, – будь який папір або тканина, інший природний чи синтетичний матеріал підійдуть для виготовлення незабудьки – пам'яті. Квітка незабудька – опис Н...